Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 09. 2007.   #29
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao svemirco Pogledajte poruku
Sto se tice profesora, ima izuzetaka (saglasan sa Varagom).
Pa naravno, niko nije rekao "svi". U svakom žitu ima kukolja, tako i u profesorskom ima onih koji valjaju

Citat:
Originalno napisao svemirco Pogledajte poruku
Bluesman, koliko se secam i ti si radio "u tudjini".
Mozes li da kazes da su tamo ljudi "perfektni" u svom poslu i da su IT-evci "sega-mega-ultra master"-i?
Pa ne može baš da se meri, jer ja nisam radio kao IT stručnjak (osim što sam koristio računar) već kao dizajner, i nisam bio na zapadu već na Mauricijusu, a tamo je ipak drugačija atmosfera, tamo se i ne očekuje produkcija IT stručnjaka. E, kada sam radio u Sigapuru, tamo je situacije potpuno drugačija a najveća je razlika što imaš eksperte za posebne oblasti koji "razbijaju" ono čime se bave, ali malo znaju i nemaju potrebe da znaju više iz drugih oblasti. Za razliku od Srbije gde svi znaju sve.

Da se vratim na temu: to što država nema para je lame izgovor države. Jedini prihvatljiv izgovor je da država nema plan, koncept, strategiju, a ne da nema para... ali za takav izgovor se gube izbori.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat