Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 12. 2005.   #102
oliver
expert
Expert
 
Avatar oliver
 
Datum učlanjenja: 16.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 580
Hvala: 1
0 "Hvala" u 0 poruka
oliver is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za oliver Pošaljite poruku preko Skype™ za oliver
Default

Ma, gdje sam to ja rekao da je ovo tuca? Htio sam reci da nisam vidio neku generalnu poentu diskusije osim sto su se svi drzali svojih stavova kao pijan plota, tu i tamo uz koju prozivku

Da li je "bolji" Google, MS ili Y! - meni obicnom smrtniku nista ne znaci, koliko god oni milijardi bili vrijedni i koliko god servisa imali, a ni ovih 11 stranica nije me odvuklo ni na jednu od te 3 strane. Lici na prepirku "ko ima jaceg tatu", pa je svakome njegov tata najjaci i najveci %)

- Pretrazivac: Google. "Najlaksi", brz, najbolje se snadje sa onim sto ga pitam
- Webmail: Gmail. Odlican spam filter, 100+ poruka dnevno fino odstrani. Interfejs mi savrseno odgovara. Funkcionalan je onoliko koliko mi treba, dovoljno bolji od Hotmail-a i dovoljno osakacen u odnosu na Yahoo Mail koji ima 4857203 gluposti koje ne koristim. Za svaki slucaj, T-bird prevlaci sve na HDD.

Dovoljno pratim sve njih, i biram one koji najbolje odgovaraju mojim potrebama, ali nisam advokat nikome osim samome sebi

Da je Yahoo ili MS napravio pretrazivac kakav je Google, koristio bih njihov. Da je neko od njih napravio webmail kakav je Gmail, koristio bih njihov. Tacka.

eto, moja 3 konvertibilna pfeniga
__________________

oliver je offline   Odgovorite uz citat