Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 09. 2007.   #275
smarkovic
Slobodan Marković
Qualified
 
Datum učlanjenja: 21.03.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 153
Hvala: 67
86 "Hvala" u 30 poruka
smarkovic će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za smarkovic
Default

@Pedja

Dokumenti o kojima se raspravlja su proizvod evolucije različitih predloga i dokumenata koji su dolazili sa raznih strana tokom proteklih 6-7 godina. Ja većinu njih nisam pisao, a lično se ne slažem sa nekim predloženim rešenjima, ali šta je tu je -- ipak je ovo proces u koji su uključeno dosta strana i ja se u njemu ponajmanje pitam za bilo šta.

Kao što sam više puta napomenuo, RNIDS je dobio podršku vlade. O tome je diskutovano na sednici vlade u maju ove godine. Nisam bio na toj sednici, nisam video taj dokument i ne znam šta u njemu piše. Pismo podrške upućeno je direktno ICANN-u preko Ministarstva nauke.

Što se tiče ostalih navoda, ti o mojoj organizaciji i firmi u kojoj radim imaš pouzdane podatke kao što Karla del Ponte ima pouzdane podatke o tome gde su Karadžić i Mladić... a za sve ostalo o čemu pričaš je već skoro sve rečeno, pa će svako za sebe da izvuče odgovarajuće zaključke.

Molio bih te sada da ili preneseš ovu diskusiju u drugi odgovarajući thread ili da prestaneš sa flejmovanjem i trolovanjem, jer na taj način sebično prisvajaš diskusiju i uskraćuješ priliku drugima, koji imaju nešto pametno da kažu, da u njoj učestvuju.

Poslednja izmena od smarkovic : 29. 09. 2007. u 21:51.
smarkovic je offline   Odgovorite uz citat