Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 10. 2007.   #31
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Pa evo, ja sam sinoc pojeo hamburger i chips, popio jedno piwo.. sve to za 13 funti, što je oko 20 eur... mnogo je kume

Za one koji planiraju dolazak na FOWA, predlažem da sačekaju US, jer će im avion do tamo + kotizacija + expenses sigurno izaći jeftinije. Samo hotel košta oko 680 funti za 5 dana, kotizacija na FOWA još 600 funti, avion BA 340 eur eurotaveller... moja sestra se prošle nedelje vratila sa letovanja na Mauricijusu, mislim da je za manje para provela 2 nedelje nezaboravnog odmora Pa vi sada odlučite da li se isplati ići u london.

Ono što je sve naljutilo ovde je da za te pare nemaju ni pristojan internet a da ne pričamo o drugim stvarima kao što je recimo besplatan doručak, kao što je bio običaj ranijih godina... ne znam, iako je najavljen još jedan event u februaru, moguće da će odustati od londona.

BTW u novembru je The Future of Web Design, pa eto, uradite sa tom informacijom šta god želite
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat