Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 10. 2007.   #60
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

I gde smo potrošili 3 dana?

Ako planirate dolazak ne sledeću FOWA, ponesite obavezno vizit karte jer je to ono što svi traže, a za uzvrat možete dobiti besplatnu knjigi, DVD ili čak operativni sistem. Ja sam pored nekih Adobe Air Lab edition DVD-ova, par knjiga, Visual Studio 2008, dobio i Sun Solaris 10 a malo je falilo da dobijem i Vista Ultimate. Najlepše od svega je što ne morate ništa ni da tražite, ko me poznaje zna da nije moj stil da idem okolo i tražim besplatne stvari, dovoljno je samo da zastanete pored štanda, sami priđu i ponude vam svoje goodies čak i ako ne pokažete veliko interesovanje

Upoznaćete puno ljudi, lako se sklapaju poznanstva, a nije problem čak i ugovoriti posao ako isti tražite. Ja sam imao dve ozbiljne ponude, jednu možda kurtoaznu ali drugu prilično ozbiljnu, ali ni jedna nije bila bolja od „konja kojeg trenutno jašem“, tako da sam zahvalio na ponudama i odbio „magare“.
Uz veliku opasnost da zvučim arogantno, moram da se zapitam „da li sam čuo nešto što nisam znao?“. Ne. Da li sam čuo nešto revolucionarno. To nikako. Da li se isplati dati veliki novac da čuješ ono što si već znao. Sigurno ne ali svi oni kontakti i priča izvan sale vrede svaki peni.

Generalni zaključak, sa kojim su se složili još neki ljudi, je da je prošle godine community networking bio hit, ove godine ne postoji ništa ni blizu toga i svi čekaju na „next big thing“ koja će da proizvede nove internet milionere, samo još nikome nije jasno šta bi to moglo da bude. Ako će neko mene da posluša, to bi moglo biti mobile networking, ali još uvek nije jasno ni u kom smeru to tačno ide.

Puno je priče bilo o offline aplikacijama u čemu prednjači Adobe AIR i još nekoliko predstavljenih frameworks, ali mi se čini da tu ima još uvek puno stvari koje nisu rešene.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
6 članova zahvaljuje bluesman za poruku: