Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 10. 2007.   #35
robi-bobi
expert
Grand Master
 
Avatar robi-bobi
 
Datum učlanjenja: 05.10.2005
Lokacija: Sofia, Bulgaria
Poruke: 805
Hvala: 222
958 "Hvala" u 68 poruka
robi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za robi-bobi
Default

^ rekoh da procitam temu i spomenem iliju, kao i donesi.kom
i jedno i drugo jesu startupi - koliko ce oni biti fin. uspesni - vreme ce pokazati

i dok mi ovde pisemo i mislimo, ja precrtavam jos jednu ideju u mom spisku ideja - neko je vec realizovao last.fm za bugarsku

kao sto neko rece: vecina nas ima neki takav spisak, ali je problem zaustaviti sve drugo i raditi na njemu - opet, sto si sigurniji u ideju, to je opravdaniji rizik
a ideja radim posao + dodatno radim moj projekat - u principu je ok, ali sve mi se cini da me je prosao taj period - 20h dnevno rada

realno pogledano - bluesmanovo racunanje mi se cini najpravilnijim
cak sam ubedjen i da ukoliko to rade 3-ca entusijasta (neko spomenu studente u komentaru) - prvobitno ulaganje se moze svesti do bas male cifre

recimo da se za 2 meseca ne moze izgurati ceo proizvod ali da ga ipak 3-ca developera mogu dogurati do faze da se pocne ozbiljnije misliti o trazenju angel-a ili pak arketingu il slicno

a ukoliko ste (manje-vise) sigurni da imate dobru ideju - 2 meseci i nisu veliki problem (naravno, porodica, kredit, ovo-ono, ali opet, moze se. eto recimo blues ima sve navedeno pa je opet isao u london - a to je mogao uloziti u neki omanji startup )

Poslednja izmena od robi-bobi : 10. 10. 2007. u 15:10.
robi-bobi je offline   Odgovorite uz citat