Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 10. 2007.   #4
MrSteel
Moderator
Professional
 
Avatar MrSteel
 
Datum učlanjenja: 26.04.2007
Poruke: 350
Hvala: 0
4 "Hvala" u 4 poruka
MrSteel is on a distinguished road
Default

slazem se u potpunosti sa tvojom pricom ali parametri za uspeh nisu moji parametri za uspeh, odn. moj problem je sto sam se distancirao u startu od domacih okvira i takmicenju na domacem trzistu

"Outsorsing? Na zalost to je cisto fizikalisanje skoro kao vukovci u Beogradu, na dnevnicu ili satnicu."
outsorsing ili freelansing (sadrzi u sebi i ovo prvo)?
iskljucivi outsorsing gde ti nikada nista ne mozes reci da je tvojih ruku delo zvanicno je lose
freelensing je vec drugacija kategorija, veoma popularna i u svetu i kada dostignes jednu cenu uopste se ne osecas jadno, bedno i iskorisceno vec kao postovani strucnjak i individua odn. kada pogledas koliko ta bedno kvalifikovana satnica iznosi u eurima onda se zamislis da li je to bas bedno


lepo bi bilo imati milionski sajt ali dotle se ide korak po korak, drzavi je bolje da ulozi u sigurne projekte poput firmi koje ce pruziti softverska resenja za desktop i internet aplikacije, sto ce u toj indjijskoj dolini svakako da se radi, ne verijem da ce to biti kreativ centar

obrazovanje o nacinu poslovanja i sl bi bio veliki plus za sve i zaposlene i nezaposlene ljude iz IT-a
MrSteel je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" MrSteel za poruku: