Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 10. 2007.   #43
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao presretach Pogledajte poruku
Da se odmah razumemo nemam ništa protiv myspace i Vašeg teksta, samo činjenica da tražim srodnu dušu preko sličnih stvari izaziva gnušanje i činjenicu da je ta osoba bolesno sramežljiva i da joj treba pomoć, a ne myspace (da ne spominjem ostale fizičke i psihičke karakteristike).
bull****, cista srednjevekovna predrasuda.. ja sam bio sa par devojaka(sa par njih sam i u duzim vezama) koje sam upoznao preko news-a, irca, IM, raznih dating, social, etc.. networks, takodje poznajem jos masu osoba, i zenskih i muskih sa slicnim, pozitivnim iskustvima... niko tu nije bolesno sramezljiv, niti mu treba ikakva pomoc (ili get-a-life saveti), sve fin i druzeljubiv svet (me included ), naprosto se ljudi koriste novim medijima za druzenje i muvanje....

A uzgred, kad neku devojku startujes na ulici to ima veze iskljucivo sa njenim sisama i dupetom (ili sa "izgledom", da budem PC ), na netu bar imas (teoretsku) priliku da prvo popricas sa njom, pa tek onda da vidis kako izgleda, i to IMHO otvara mnogo bolju perspektivu za normalne veze sa normalnim ljudima, idiote mozes lepo odmah da zaobidjes...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat
4 članova zahvaljuje ivanhoe za poruku: