Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 10. 2007.   #1
Nemanja Avramović
emperor Selassie
Grand Master
 
Avatar Nemanja Avramović
 
Datum učlanjenja: 20.10.2006
Lokacija: Mladenovac
Poruke: 754
Hvala: 361
576 "Hvala" u 88 poruka
Nemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Nemanja Avramović Pošaljite poruku preko MSN za Nemanja Avramović Pošaljite poruku preko Yahoo za Nemanja Avramović
Default OpenView Venture Partners

Evo mejla koji nam je stigao:

Citat:
Dear,

I was hoping you could forward this message to the CEO, or the appropriate person in regards to potential outside funding matters. One of my colleagues wanted me to contact them to schedule a quick call to talk about the possibility of a future investment by OpenView Venture Partners in your company. Please have them contact me.

Thanks,

Glenn Michael
OpenView Venture Partners
...
E sad, pošto mi nigde nismo tražili investitore, niti bilo šta slično, već su sami došli, to mi deluje isuviše lepo da bi bilo istinito A kako ste vi ovde iskusniji, zanima me da li neko zna nešto o njima i... nemam pojma, svaka informacija je dobro došla pošto ja nemam pojma ništa

p.s. Nisam znao gde da postavim temu pa sam to uradio ovde. Ako mislite da treba da se premesti - go for it
__________________
Moj portfolio sajtić | wat?
Nemanja Avramović je offline   Odgovorite uz citat