Tema: Delta Nila
Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 10. 2007.   #35
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
^ da ti nisu kinezi pocepali kesu?

Salim se, ok hajde da ovu temu shvatimo kao mentalnu gimnastiku... nema veze... hocu samo da budem siguran: ti stalno pominjes neku GRESKU? Njihovu gresku! Ja nisam siguran da vidim njihovu gresku.

Iskreno, mozda je zbog mog niskog IQ, ali imam poteskoca da te pratim, stalno dajes neke dodatne primere koje ne razumem, prvo ono za parkiranje, pa onda ovo da narucujes telefonom klopu a imas klopu ispred zgrade, sta tacno treba da pokaze taj primer?
OK, bicu korektan i pokusacu jos jednom, iako ne mislim da si iskren to za nizak IQ:

Da li se svi slazemo da je doslo do stete? Mislim da se slazemo. Onda treba da vidimo koji su to postupci i ko su posredni i neposredni izvrsioci postupaka koji su prethodili dogadjaju. Brzo sam analizirao moje postupke i video da nema greske na mojoj strani. Druga strana je, skoro trenutno, uvazila redosled dogadjaja i prihvatila odgovornost za stetu. Stvarno nije bilo nekog natezanja osim sto sam na tom putu imao priliku da razgovaram i sa sekretaricom na "planini Bogova".
__________________
dooConsult
oksite je offline