Tema: Delta Nila
Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 10. 2007.   #7
LiquidBrain
Milan Cvejic
Wrote a book
 
Avatar LiquidBrain
 
Datum učlanjenja: 05.09.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.241
Hvala: 32
73 "Hvala" u 56 poruka
LiquidBrain će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Yahoo za LiquidBrain
Thumbs down

Citat:
Originalno napisao oksite Pogledajte poruku
Hvala za nagradu. Poklanjam je svima kojima stvari koje meni izgledaju jednostavno i koje brzo i uspesno resavam, izgledaju slozeno, neresivo i nezamislivo.
Ja se izvinjavam svima koje smaram, ali mi je nekako doslo da objasnim coveku gde gresi...

Dakle, nije postojao problem dok ga ti nisi napravio... Kesa je pukla, ok, desava se, kese pucaju... Umesto da jednostavno odes i kupish detetu novu nutelu, ti si napravio celu frku od toga...
Pa sta i ako je bila njihova greska, a nije, nisi morao da dizes toliku frku zbog jedne usrane nutele... Mogao si lepo da postavis topic na forum, ja bih ti je kupio, posto iz cele ove price mogu da zakljucim da tebi i nije stalo do isterivanja pravde, vec da se zna da si ti tu nutelu KUPIO i da si dao SVOJ NOVAC... jer je izgleda tebi novac najvazniji u zivotu...

Ovo sve lici na epizodu southparka kada se svi medjusobno tuzakaju za seksualno uznemiravanje...

Scenario: Ti si se zalio jer ti je pukla kesa. Nadredjeni radnika koji ti je nutelu stavio u kesu su radniku dali otkaz ili smanjili platu...
Sta jel on sada treba da tuzi proizvodjaca tih kesa, jer je kesa pukla... Pa ce onda proizvodjac kesa da da otkaz radniku... i tako sve u krug...

Socijalizuj se, nemoj da si takvo dzangrizalo...

PS. sada mozes i mene da tuzish...
__________________
http://weevify.com
LiquidBrain je offline