Tema: Delta Nila
Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 10. 2007.   #43
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao LiquidBrain Pogledajte poruku
Ja se izvinjavam svima koje smaram, ali mi je nekako doslo da objasnim coveku gde gresi...

Dakle, nije postojao problem dok ga ti nisi napravio... Kesa je pukla, ok, desava se, kese pucaju... Umesto da jednostavno odes i kupish detetu novu nutelu, ti si napravio celu frku od toga...
Pa sta i ako je bila njihova greska, a nije, nisi morao da dizes toliku frku zbog jedne usrane nutele... Mogao si lepo da postavis topic na forum, ja bih ti je kupio, posto iz cele ove price mogu da zakljucim da tebi i nije stalo do isterivanja pravde, vec da se zna da si ti tu nutelu KUPIO i da si dao SVOJ NOVAC... jer je izgleda tebi novac najvazniji u zivotu...

Ovo sve lici na epizodu southparka kada se svi medjusobno tuzakaju za seksualno uznemiravanje...

Scenario: Ti si se zalio jer ti je pukla kesa. Nadredjeni radnika koji ti je nutelu stavio u kesu su radniku dali otkaz ili smanjili platu...
Sta jel on sada treba da tuzi proizvodjaca tih kesa, jer je kesa pukla... Pa ce onda proizvodjac kesa da da otkaz radniku... i tako sve u krug...

Socijalizuj se, nemoj da si takvo dzangrizalo...

PS. sada mozes i mene da tuzish...
Hvala na savetima, ali po 10. put, ovo nije skola i ja ne drzim predavanje o socijalnoj inteligenciji. Ipak, za specijalca jos jednom:

Da bih nekog tuzio, moram imati razlog. Kakav razlog ili stetu imam od tebe i vec ponovljenog zahteva da te tuzim? Sto bih te tuzio, pa sta si mi lose uradio?

Naravno, nemoj sad da se opustis previse, ako nemam razlog da te tuzim, to ne znaci da mi nece doci da direktno primenjujem neku kaznu. Tako da je sada najbolji i poslednji cas da stanes.
__________________
dooConsult
oksite je offline