Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 11. 2007.   #29
Misha
profesionalac
Qualified
 
Avatar Misha
 
Datum učlanjenja: 20.06.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 189
Hvala: 17
14 "Hvala" u 11 poruka
Misha is on a distinguished road
Default

U jee blues kakva disekcija ... al nisi bas shvatio ... ne mesam veru i crkvu veruj mi ... bas sam zato i spomenuo apokrife ... u pravu si, nije isto i u pravu si ne treba crkva da ima monopol nad verom ... al nam isto tako ne treba ni milion smart ass-ova svaki sa svojim tumacenjem ... trik je naci srednji put

Ajde dokazi mi da su pravi vernici istovremeno najveci egoisti i materijalisti, to bih bas voleo da cujem Evo recimo kreni od patrijarha Pavla ... A laznih vernika ima na sve strane to si u pravu ...

Ko je rekao da su skotovi ovi koji su napravili film? Nije uopste los, ima tu lucidnih trenutaka ... samo mrzim krajnosti ... a po njima treba ukinuti odma i crkvu i drzavu ... nije sve idelno oko nas naravno al nije ni sve za spaliti ...

Nema nista gore nego kad dodju partizani pa odma promene imena svim ulicama, kao sto je odvratno i u obratnom smeru ... Ako se tako raspravlja i rezonuje nikad napred se nece krenuti ... treba nadogradjivati na dobro sto postoji a ne siriti paniku kako je sve katastrofa i kako treba spaliti do temelja i krenuti od nule ...

Slazem se, dovoljno je sasma da nisi materijalista i egoista u srzi Prosto ovo da li si ateista ili ne je stvarno nebitno ... i zbog toga ne menjam drustvo sta ti pada na pamet
Misha je offline