Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 11. 2007.   #34
Misha
profesionalac
Qualified
 
Avatar Misha
 
Datum učlanjenja: 20.06.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 189
Hvala: 17
14 "Hvala" u 11 poruka
Misha is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Da ne širimo dalje... možda smaramo druge...
Pa nemoj onda i dalje da postavljas zanimljiva pitanja

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
ne vodi ratove oružje nego ljudi, a ljudi ratove vode u ime nečega, a u 99% slučajeva tu je religija.
Naravno da losi ljudi zapocinju ratove u ime plementih stvari ... tako ih najlakse opravdavaju ... al ne samo religije, vec i demoktarije, humanosti itd ... Pa nece sigurno reci: "Zdravo poljaci ja sam Adolf Hitler i napascu vas zato sto hocu vase teritorije!"

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
A što su gore "čitačice pasulja" od popova, hodža... štatijaznam? I jednima i drugima moraš da veruješ na reč jer ne mogu da dokažu to što pričaju?
Ok, ajde dokazi mi postojanje ljubavi? Evo dijalog iz jednog filma:
"
Osoba 1: What about love?
Djavo: Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate. "

Jel se slazes sa ovim?

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
I zašto misliš da sam neozbiljan kada kažem da verujem u Tastaturusa? Vidiš da nisi tolerantan već me ismevaš.
Ja sam rekao da cu biti tolerantan!?!? Ismevas ti mene sto kazes da u to verujes. A ne brkaj toleranciju sa neodgovornoscu ... bilo bi neodgovorno od mene ako bi ti dopustio da napunis 6 godina a da ne preispitamo zajedno odakle ta tvoja vera u Tastaturusa.

E ime Tastaturus je strava inace, mislim da bi se tako zvao programer iz Asteriksa i Obeliksa da su ga imali

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
... a jedina dobra diktatura je diktatura crkve?
Ko je to reko? Pa nema dobre diktature ... al stvarno mislim da napred mozes da krenes samo ako nadogradjujes ... a ne rusis pa stvaras od nule ... to je pokusavano 1000 puta, zato sto je lakse tako ...
Misha je offline