Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 11. 2007.   #40
kai
profesionalac
Professional
 
Avatar kai
 
Datum učlanjenja: 21.06.2005
Poruke: 292
Hvala: 12
29 "Hvala" u 11 poruka
kai is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman Pogledajte poruku
Religija je spas očajnika, poslednja slamka, znam, i ja sam se u jednom kratkom periodu hvatao za tu slamku jer sam bio u bezizlaznoj situaciji, ali edukovan čovek tu nikako ne bi smeo da traži svoje odgovore.
Blues, no offense, preterujes, pogotovo sto si i administrator foruma - ovakva izjava nekome moze biti uvredljiva. Ja sebe ne smatram ocajnikom (naprotiv), nisam u bezizlaznoj situaciji (naprotiv), nisam ne-edukovan (naprotiv), a i dalje sam religiozan. Nisam od onih koji idu preterano u crkvu, odem ponekad - kad mi se ide tj kad osetim potrebu. Ali mnogo cesce idem u crkvu kad sam srecan nego kada imam neki problem, jer sam tada fokusiran kako taj problem da resim. Iskreno, ja sam religiozan za sebe - ne namecem drugome to, niti se time busam u prsa, to je neki moj svet i to je to. Imam prijatelje koji su ateisti, budisti, katolici, protestanti, muslimani, i to je skroz ok - njihovo pravo koje ja postujem. Svako veruje u nesto, bilo to personifikovano nekom religijom ili ne. U svakom slucaju, citam ovu vasu diskusiju i ne komentarisem, to je vase misljenje sto iznosite, ali mislim da su stanovista kao ova iz tvoje poruke stvarno preterana.
kai je offline