Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 01. 2008.   #19
Lalaland
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 11.01.2008
Poruke: 272
Hvala: 14
29 "Hvala" u 21 poruka
Lalaland is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao McKracken Pogledajte poruku
Ovakve iste recenice sam citao i pre 5 godina na ES-u.

How yes no.
Pa, dobro, onda sedite i nemojte ništa da radite, what's the point anyways.

Nije ovo pitanje nekog rodoljublja, belih orlova (ne znam ni da imamo takvog) već čisto pitanje razvijanje tržišta. Ja ne govorim da momci treba da odustanu od svojih globalnih planova, naprotiv, treba svi da im pomognemo da to što bolje ostvare. Oni su sami na moje pitanje kome je aplikacija namenjena rekli da vide primenu i u regionu (ja se tu slažem iz razloga pomenutih u prethodnom postu ali to sad nije bitno). Pa, ako je tako, onda je bolje napraviti dva posebna sajta, za dva različita tržišta. Ako, pak, ne vide šansu, konkretno za njihovu aplikaciju, ok, nek' zaborave na Srbiju. Podići celu diskusiju na jedan filozofski nivo tipa poluprazna-puna čaša ne vodi nikud. Stvari se time neće pokrenuti.

Ako hoćete da se stvari promene, kako bi bilo za početak da se taj naš konsultant za Google (konsultatkinja?), iskoristi za jedno kolektivno lobiranje da Google omogući Google checkout za merchants iz Srbije. Time bi se zaobisle sve banke u Srbiji. Nek se ceo projekat predstavi kao "humanitarni" projekat pod striktno određenim uslovima da ne bi dobili lupanje srca pri pomisli da mogu izgubiti pare.

Just a thought, a sad izvol'te, nastavite sa depresijom.
Lalaland je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" Lalaland za poruku: