Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 02. 2008.   #29
Lalaland
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 11.01.2008
Poruke: 272
Hvala: 14
29 "Hvala" u 21 poruka
Lalaland is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao nixa Pogledajte poruku
Gle , nemoj da me shvatiš pogrešno, već da je generalno bilo već reči o tome VC vs VC ...
Ok, jeste bilo je ali, nisam stekla utisak da je tema time i zavrsena, bar ne konkretno u ovom thread-u. Pogotovu sto bez adekvatnog fundinga nema ni biznisa, to je glavni razlog zasto firme propadaju.

No, htela bih nesto da pojasnim, a to je da ja ovde iznosim svoja licna i neposredna iskustva pa tako i tretirajte ono sto je napisano. Neki ce to videti kao solenje pameti, nekima to sve zvuci nekima ce mozda biti interesantno da cuju od nekoga ko je bio "fly on the wall" u situacijama o kojima svi vi razmisljate. Iskustvo je potpuno licno i samim tim ograniceno ali svakako nije preprican clanak iz Wired.

I sama sam provela nebrojene sate lupajuci glavu zasto je moja Srbija takva kakva jeste i dosla do zakljucka da pravog odgovora nema. Jedino sto mozemo da uradimo je da svako da svoj doprinos poboljsanju situacije, ma kako mali bio . I ovo sto ja visim ovde je jedan takav pokusaj, da podelim sa drugima ono sto znam, mozda nesto nekom i pomogne, i kako god to bilo shvaceno. Nije li to i cilj svih vas na ovom forumu?
Lalaland je offline   Odgovorite uz citat