Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 02. 2008.   #30
nixa
Nikola Denić
Sir Write-a-Lot
 
Avatar nixa
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.694
Hvala: 160
458 "Hvala" u 164 poruka
nixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za nixa
Default

Da to jeste cilj, i nije tema ni završena .. ali da bi došli uopšte u trenutak spreman za A seriju fundiranja nekog projekta , treba projekat da leži na nekim kakavim takvim nogama, da prodje seriju biznis andjela i FFF ...

Moja priča ide oko toga da smo svi mi ovde neki F , ili ti kumovi , braćo , drugovi .. i da bi došli u poziciju da nam neki projekat bude na zdravim nogama i da ima potrebu da se finansijskom injekcijom pomogne treba da radimo na istom, a ovde retko ko zna ko se čime bavi drugi ...

Ja sam jedan od rektih koji je u poziciji da je pričao sa skoro pola aktivnog dela ovog foruma i imam kakvu takvu predstavu šta ko radi.

Ali ajde hipotetički da govorimo ... postoji projekat koji ima par aspekata ... recimo od same ideje , do skaliranja ...

Svako od nas je expert ili ima već "nešto" što je killer feature u nekom od svojih projkata i cms-ova ... moje glavno pitanje zašto mi nemamo nešto što bi omogućilo da zajedničkim snagama napravimo dovoljno kvalitetan proizvod koji bi bio u stanju da privuče čak i sekvoju
__________________
Do not ask yourself what the world needs. Ask yourself what makes you come alive, and then go do that. Because what the world needs is people who have come alive

Poslednja izmena od nixa : 17. 02. 2008. u 03:12.
nixa je offline   Odgovorite uz citat