Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 02. 2008.   #42
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao Dragan Babić Pogledajte poruku
nego da rizikuju i krenu solo sa svojom idejom jer im je pun ***** godina siromaštva i spajanja kraja s krajem.
Ja bih se opet vratio na početni kapital, jer znam zašto sam ja outsourcovao sve ove godine, uz rad na svojim projektima, te mi niko ne može prebaciti da sam se uljuljkao sa dobrim outsourcing platama Štaviše, sada sam potpuno napustio bilo kakav outsourcing.

Dakle zašto outsourcing, zato što je trebalo plaćati kiriju, račune, hranu... drugim rečima trebala mi je ili jedna plata za preživljavanje (a to se kod nas svodi na min 500 EUR) ili da neko finansira početni razvoj mojih projekata.

Sećam se da je Bluesman u svom osvrtu na FOWA, pričao kako se projekti do 20.000 EUR tamo smatraju test projektima, ali nama te stvari izgledaju tako daleko. Tako da koliko god to otrcano zvučalo, mislim da su politika i stanju zemlji, vizni režim, (ne)približavanje EU i sl. najveća prepreka da se ovde razviju neki start-api. Uopšteno govoreći naravno, izuzetaka će uvek biti...
mileusna je offline   Odgovorite uz citat