Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 02. 2008.   #55
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao Ilija Studen Pogledajte poruku
@mileusna: Većina firmi nastaje POLAKO. Ne znam odakle se uopšte rodila ideja da treba da čekaš investiciju da bi počeo da radiš i da je ne dobijanje iste deal breaker (u nekim slučajevima jeste, ali yet another social network nije jedan od njih). Mungos i njegova e-Poslovanje serija Ccccc....
Radi se samo o temi koju je nixa pokrenuo... Fakat je da su ozbiljniji svetski web projekti pre ili kasnije dobili neku inekciju kapitala. Samo zato, dakle pričam o nekoj globalnoj sceni, uspešnim web projektima, silikonskoj dolini, dža bu, šta bi bilo kad bi bilo...

Inače imati firmu koja se lagano razvija je sasvim ok i priča onog što je prodavao cigare na kartonskoj kutiji je i moja priča (sad sam u fazi kioska).

Dakle ne kukam ja ništa, samo kažem da je za projekte tipa pomenutog Skype, Seesmica i sličnih ipak neophodan kapital da bi cela priča upalila. I govorim uopšteno, a ne o izuzecima (čini mi se da je Netvibes dugo gurao sam bez investicija u početku..?)
mileusna je offline   Odgovorite uz citat