Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 02. 2008.   #58
Berislav Lopac
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 18.11.2006
Poruke: 140
Hvala: 0
16 "Hvala" u 10 poruka
Berislav Lopac is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao STELLANOVA Pogledajte poruku
Berislave, i kakav ti zakljucak nudis? Ljudi su u Srbiji glupavi, nesposobni i bez ideje?
Ajd se sad molim te vrati na moj post i quotaj gdje sam iole slično insinuirao? Moguće je da si ti sam (tko zna na kojoj osnovi) donio zaključak da su ljudi u Srbiji takvi, pretpostavljam da ih ti bolje poznaješ -- ali ja to sigurno nisam ni mislio ni napisao.

Citat:
Originalno napisao Dejan Bizinger
Estonija itekako ima kvalifikovane investitore, a u Rumuniji znam barem jednu taku kompaniju.
Dejane, možeš li postati linkove na sajtove tih investitora. Drugo, u koju fazu razvoja oni ulažu -- seed, growth...? (Kako napisah, ima i u našoj regiji investitora, ali njih uglavnom zanimaju već aktivne tvrtke s razvijenim proizvodima.) I treće, ulažu li u tvrtke iz Estonije i Rumunjske, ili očekuju da one prvo naprave "flip"?

Citat:
Originalno napisao Ilija Studen
PS: Pre nego što je activeCollab 1.0 krenuo nama je nuđena investicija od $50000 za 10% firme. Odbili smo jer smo mislili da ćemo izgurati i bez toga. Sada smo bogatiji za 10% svoje firme. Lep je to osećaj.
A da ne pričam kako ste bogatiji za svo ono vrijeme koje biste izgubili na naganjanje pravnika, pa rješavanje pravnih zavrzlama oko stranih investicija, pa nemogućnosti da se firma pokrene u Londonu ili otkud je već bio taj investitor (Ilija do Nove godine nije smio van iz zemlje) i tome slično...
__________________
softwave.info
cromotion.net
Berislav Lopac je offline   Odgovorite uz citat