Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 02. 2008.   #63
STELLANOVA
expert
Master
 
Avatar STELLANOVA
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Lokacija: EU
Poruke: 609
Hvala: 47
51 "Hvala" u 37 poruka
STELLANOVA će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za STELLANOVA Pošaljite poruku preko AIM za STELLANOVA Pošaljite poruku preko MSN za STELLANOVA
Default

Aman, nista je nisam tebi prebacio na taj racun nego samo mislim da Srbija kao zemlja i radno okruzenje trenutno nije sposobna da izbaci neke vece projekte. Toliko. To je moje licno misljenje.

Citat:
a što je s activeCollabom (model 2) i Vivvom (model 1)
Svaka cast ljudima koji stoje iza takvih projekata ali oni (ti projekti) nisu nista veliko u regionalnom smislu (u Srbiji to svakako jesu) da bi se o njima pricalo u temi gde se spominje silikonska dolina, skype i slicno...

Citat:
Prije svega, nema nikakvih "udžbenika" za ovo o čemu pričamo u ovom threadu. Ali najvažnije, to o tim modelima je moj osobni zaključak, i to na temelju stvarnih slučajeva koje sam jasno naveo (Skype, Seesmic, Zemanta...) -- to ne znači da nisu mogući neki drugi modeli, već samo da su se ovi pokazali izvedivima.
Pre svega ti slucajevi nemaju nikakve veze sa Srbijom niti su uporedivi na neki projekat u Srbiji (jer takvih nema). Ta tvoja prica je kao kada bih ja pricao kako su Madjari ili Rumuni brzo napredovali u odnosu na Srbiju i kako bi trebalo da primenimo njihov model a u sustini mi nikakve dodirne tacke sa tim narodima i mentalitetom nemamo niti je njihov model razvoja primenjiv ovde...
STELLANOVA je offline   Odgovorite uz citat