Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 02. 2008.   #81
STELLANOVA
expert
Master
 
Avatar STELLANOVA
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Lokacija: EU
Poruke: 609
Hvala: 47
51 "Hvala" u 37 poruka
STELLANOVA će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za STELLANOVA Pošaljite poruku preko AIM za STELLANOVA Pošaljite poruku preko MSN za STELLANOVA
Default

Hebote?! Gde sam to rekao, upravo suprotno bre! Vecina clanova ovog foruma uopste ne oslikavaju Srbiju danas, bas iz tog razloga mislim da je nemoguce u Srbiji uraditi nesto ozbiljnije jer je ogromna vecina ljudi u Srbiji potpuno nekompatibilna sa takvim stvarima.

Svaki izbori to pokazu.

Citat:
Kakve veze ima zemlja sa time da li ti želiš da uzmeš volan svog života u kontrolu, a da ne pobegneš odavde u Bugarsku i da odatle pljuješ po svom šoru i pričaš kako je tamo super a ovde smo mi svi blago retardirani jer jelte smo tu ... ?!
Pa cekaj kazi mi ako zemlja nije kriva sto se u Srbiji nista ozbiljno ne radi, KO JE KRIV?

Niko nije rekao da je neko blago retardiran samo ti govorim da u danasnjoj Srbiji taj avion nece poleteti....a vidis kako u najnerazvijenijoj zemlji EU ljudi rade poslove...udruzuju se, prave nesto...

Opet ponavljam, nijednom nisam rekao da je u Bugarskoj super, rekao sam da ne moze da se poredi sa Srbijom i to je tacno a ako u obzir uzmes da je Bugarska najnerazvijenija u EU mozes da sam zakljucis gde je Srbija tu.
STELLANOVA je offline   Odgovorite uz citat