Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 01. 2006.   #33
djoca
kockar
Qualified
 
Avatar djoca
 
Datum učlanjenja: 28.09.2005
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 146
Hvala: 51
83 "Hvala" u 20 poruka
djoca is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za djoca
Default

Citat:
to naravno treba da pogleda i rastumači neki pismeni pravnik a ne matematičar
kakvi su nam pravnici, bolje da se drzimo propalih matematicara

Opcija 1 je legalna definitivno...kako pojma nemam, ali kako sam igrom slucaja iznajmio lokal od sudije trg suda (dobro, nije bas klasican mito, korupcija...covek kupio par lokala od plate), iskoristio sam priliku da odmah priznam sva nedela i vidim koliko realno mogu da dobijem robije. Elem, covek kaze da je to sve OK i kao samo treba da prijavis porez ako si presao zadatu cifru (naravno rekao sam da 'ocu). U pincipu ima logike, jer bi u suprotnom svi koji rade odavde za neku firmu napolju morali da imaju registrovanu firmu da bi mogli da rade u skladu sa zakonom sto malo nije logicno (mada Srbija je u pitanju, pa i ne mora da bude logidno). Takodje, bilo bi malo bezveze da ti banka da mogucnost da zaokruzis nelegalnu opciju (ali opet Srbija i banke...)

Ova fora sa prebacivanjem sredstava na razlicite racune je OK (odavno se primenjuje ), ali nekad nema sanse da uskladis sve u dinar, a i neki strangeri su pokvareni pa isplacuju kintu samo na jedno ime.

Sto se ove price oko podizanja para tice, nesto nisam siguran da to moze tako...ne sumnjam da si to nasao negde u zakonu.

Elem, da zakljucim sa legendarnom izjavom moje majke kad sam joj objasnjavao sta ja to u stvari radim...."sve je to lepo sine, samo pazite da vas ne uhvate"
djoca je offline   Odgovorite uz citat