Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 01. 2006.   #48
Miloje Sekulic
smetalo blebetalo
Master
 
Avatar Miloje Sekulic
 
Datum učlanjenja: 04.09.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 723
Hvala: 48
60 "Hvala" u 39 poruka
Miloje Sekulic će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao boccio
Ma pusti lokacije, reci ti nama jel spremna armija jagnjadi da pogine za više ciljeve simpozijuma? Da znam dal da pakujem kofere za tih par dana
Da tebi čovek od 100 kila kaže. Pica u piceriji kod kampa je sasvim OK a imaju i bilijarski sto. Ispred su parkirani čoperi a likovi u kaubojkama i kariranim košuljama igraju elektronski poker. Nešto nisam naišao na dobar roštilj ali je riblji restoran na obali jezera na oko 75 metara od dvorane gde se odigrava simpozijum referentna ustanova te vrste u zemlji a Lacika koji drži "Vinske dvore" gde se tradicionalno ide na izlet drugog dana simpozijuma je predsedavajući reda vitezova vina sa peska tako da...

Nego da ne pomisle posetioci foruma koji me ne znaju da sam stvarno novinar "brozović" stvarno mislim da su prateća dešavanja oko simpozijuma veoma bitna. Neki, kasnije se ispostavili veoma ozbiljni poslovi začeti su u opuštenoj atmosferi oko Palića. Dobrim delom takim stvarima ovakvi skupovi i služe.

eM

P.S. Smeštaj treba rezervisati na vreme, navala je pogotovo od kada studenti (i studentkinje) dolaze organizovano. Hoteli su skupi, preporučujem privatne pansione uz jezero.

Poslednja izmena od Miloje Sekulic : 29. 01. 2006. u 18:31.
Miloje Sekulic je offline   Odgovorite uz citat