Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 05. 2008.   #29
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao Denis_Radenkovic Pogledajte poruku
^ "The" je cisto da se zna na koji Belgrade misle
Pa da, sigurno ima bar 10 Beograda u Americi, mora da se zna o kom se radi.

Veličanje Beograda je konstanto prisutno u našim medijima, samo je u vreme trajanja Eurosonga malo izraženije. No to mu dođe neka propaganda za domaće potrebe. Puno ljudi koji nikada nisu ni mrdnuli dalje od tog Beograda u mnogo toga i poveruje pa stvarno misle da je Beograd metropola. Ja nisam proputovao onoliko koliko bih želeo da jesam, ali moram priznati da ne delim oduševljenje naših medija po pitanju Beograda, mada se iz godine u godinu zaista dovodi u red sve više. Ja sam tamo živeo do 2004, pa sad kad dođem iz Kragujevca u Beograd osećam se kao u inostranstvu. Ali čim zalomite tri ulice od centra...

Elem i ta stalna priča o splavovima je malo bezveze. Ispade da u celom svetu idu ljudi u 9 u krevet samo je kod nas neka lumperajka do zore. I mi ističemo baš te splavove gde se skuplja neko šlj društvo i nabudžene ribe, trešte narodnjaci, neretko se i pripuca. To mi dođe kao ono čega se pametan stidi, time se budala ponosi.

Takođe, slažem se i da je ova blogerka preteruje. Što je babi milo, to joj se i snilo. Svako je u Beogradu mogao da vidi ono što je želeo da vidi. Ko je išao sa premisom da su ovde budale, lako je mogao da ih nađe, a ko je došao sa željom da vidi grad i lepo se zabavi, mislim da je imao lep provod.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje mileusna za poruku: