Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 05. 2008.   #20
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Baic, na žalost ne možeš računati na zdrav razum nekog ko preti ljudima... da ima trunku toga, ne bi ni bilo te situacije.

Kada smo već kod iskustava, meni su pre 2 godine hteli da zovu interventnu brigadu da me hapse jer sam napravio veliku "gužvu" u MUP-u. Naime, ukrali su mi auto ispred zgrade, dan pre nego što sam krenuo na more, kada sam se vratio sa mora otišao sam tamo da pitam da li ima nekih novosti i policajac mi ladno kaže "ma to je negde na Kosovu u delovima, hajde nemoj da smaraš..." na šta sam ja poludeo i onako iznerviran između ostalog optužio ih da su oni u talu sa tim lopovima i da je policija najveća mafija u ovoj zemlji... i tako...

Ova devojka mi je javila da ga je "neko" pozvao telefonom (saznala je njegovu adresu i teleofon) i samo mu je rekao da "sada i on zna gde ovaj stanuje", pa su za sada pretnje prestale. Videćemo šta će se desiti, ja iskreno mislim da samo zastrašivanje funkcioniše jer takvi koji prete ženama su običko beskičmenjaci koji ceo život leče neke frustracije.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat