Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 06. 2005.   #2
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Genijalna jednostavnost, ovo je srž svega onoga što ja pokušavam:
Citat:
I can think of several heuristics for generating ideas for startups, but most reduce to this: look at something people are trying to do, and figure out how to do it in a way that doesn't suck.
Ne treba izmišljati toplu vodu nego bolji bojler. Ne kažem da sam ja sada nešto pametan ali ovo mi je ideja sve ove godine, samo što nikada nisam uspeo ovako plastično da objasnim a još manje da realizujem. Najveći problem koji vidim kada se ujutro pogledam u ogledalo je što sam zapostavio svoje vizije zbog brze i lake zarade. Ispostavilo se da je zarada, koliko god to nekome "dosta" izgledalo, samo "peanuts" a sve što mi je trebalo je malo strpljenja i puno hrabrosti. Nečega od ova dva nisam imao, pretpostavljam ovo drugo, a porodica i obezbeđuvanje egzistencije mi je služilo kao savršen izgovor.

This is about to change

Ne znam ni zašto ovo pričam, koga to interesuje?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat