Tema: iPhone 3g
Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 06. 2008.   #20
X3mE
Miloš Ranđelović
Certified
 
Avatar X3mE
 
Datum učlanjenja: 15.05.2008
Lokacija: Beograd/Niš
Poruke: 66
Hvala: 26
23 "Hvala" u 14 poruka
X3mE is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Denis_Radenkovic Pogledajte poruku
...ovo nije tacno. Ja nisam aktivirao u prvih nekoliko dana jer sam se razmisljao sta snjim, hack ili at&t. Na kraju sam isao putem at&t da bih mogao da ga vratim ako mi iz nekog razloga fon nije odgovarao, sto sam na kraju i uradio.
To je važilo za stari, novi ne daju u ruke dok ne staviš potpis. Tako sam barem pročitao, lično se nisam uverio u to, i ne mogu, jer još nije počela prodaja.

Citat:
Originalno napisao Ilija Studen Pogledajte poruku
1. Unix sa dobrim razvojnim alatima
2. Distribucioni kanal gde se firma kalibra Apple brine o naplati i prenosu sadržaja kroz isti
3. Ogorman, touch ekran
4. Potrebnu konektivnost i džidže bidže kao što je žiroskop i GPS
5. Coolness efekat koji neće jenjavati još bar godinu dve. Plus Apple za koji slobodno možete biti sigurni da će ulagati u to da iPhone bude cool što duže je to moguće
6. Prihvatljivu cenu
1, 3 i 4 ima i masa drugih telefona (dobro, izuzev multi touch screena, ali ja bi ga se pre odreko zarad hardverske tastature, but that's just me). Ovo pod 6 je diskutabilno . Cena samog uređaja jeste prihvatljiva, ali ako stvarno ne bude mogao da se preuzme pre aktivacije - to pada u vodu. Priznajem mu 2 i 5. Sve u svemu, slažem se da ima svoje kupce i svoje fanove koji mogu preko mnogih stvari da pređu, meni kao tech freaku i developeru ne pada na pamet da se zadovoljim onim što nudi i oprostim Appleu za sve nedostatke.
__________________
Nisam zgodan, al' sam zato nezgodan.

Poslednja izmena od X3mE : 10. 06. 2008. u 15:45.
X3mE je offline   Odgovorite uz citat