Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 06. 2008.   #7
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

pa upravo to, obaveza da bude 50% lepih vesti znaci da treba sakriti neke ruzne vesti tog dana, sto je potpuno debilno... uostalom taj zakon u Rumuniji isto nece biti usvojen posto se mnogo ljudi, pre svega novinara i NGO organizacija pobunilo..

A i realno nema bas tako puno senzacionalnih pozitivnih vesti da bi mogao njima popuniti jedne novine, a da ne smoris citaoce potpuno, jednostavno lose stvari su cesce i zanimljivije za citanje.. ja licno volim da znam i o fokama, i o politicarima i svemu ostalom sto cini svet oko mene.. zabadanje glave u pesak prepustam nojevima (mada eto na Discoveriju kazu da nojevi ne zabadaju glavu u pesak zaista.. to je valjda pozitivna vest, bar za nojeve )
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.

Poslednja izmena od ivanhoe : 28. 06. 2008. u 12:52.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat