Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 08. 2008.   #14
blackshtef
profesionalac
Qualified
 
Avatar blackshtef
 
Datum učlanjenja: 27.09.2007
Lokacija: Grubišno Polje - Varaždin
Poruke: 104
Hvala: 10
3 "Hvala" u 2 poruka
blackshtef is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za blackshtef Pošaljite poruku preko Skype™ za blackshtef
Default

Citat:
Originalno napisao mileusna Pogledajte poruku
Ne znam kako je sa ovom Bolonjom, ali ranije mi je to studiranje uz istovremeni rad u Srbiji delovalo kao mission impossible pošto je kod nas studiranje obično full time job, što zbog preobimnog teorijskog gradiva, što zbog stalnog jurenja profesora i asistenata ili studentske službe zbog raznih stvari.
U Hrvatskoj je gadno s bolonjom, ja sam evo prva generacija, pa iz iskustva malo...
Raspored nam je razbacan svakako, jer fakultet nema ni kadra ni fizičkog prostora za tolike male grupe koliko bolonja nalaže. Zbog toga, zna se dogoditi da imam na dan 5 ili 6 predavanja, a prosjedim cijeli dan na faksu.
Iz istog razloga (razlomljeni raspored) nemoguće je naći neki normalni posao, jer na svakom moraš biti barem neznam, 4 sata u komadu tamo.

A raditi nešto od kuće, freelanceati i slično je ajde, više moguće, ali obavezno iziskuje više vremena, jer tu je (osim učenja) obaveza pisanja seminara i izrada prezentacija i projekata za svaki mogući kolegij

Ja sam do sad uglavnom freelanceao ponešto, ali budući da nisam time organiser, popušio sam par ispita i evo sad mi godina visi. Šta'š...
__________________
I, blackshtef
blackshtef je offline   Odgovorite uz citat