Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 08. 2008.   #58
eliminator UJ CREW
novi član
 
Datum učlanjenja: 22.08.2008
Poruke: 7
Hvala: 0
5 "Hvala" u 1 poruci
eliminator UJ CREW is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao robi-bobi Pogledajte poruku
nego?
vitezovi?


no comment

ja ne znam onda ako pogledate istoriju da nije bilo hackera nebi it tehnologije dotigle ovoliki nivo kao sada , ko izmislio prvi personal computer ,UNIX, ARPANET , BBS , INTERNET , Open Source , Linux i ostala sranje , da nije bilo hackera onih koji se bore za bolje sutra u tehnologiji ne bi bilo i vama sada tako lako da ukucate link zeljenog foruma svratite i popljujete hackere i likove koji vam omogucavaju da koriscenje PC i neta bude tako lako sada...

Ja skidam kapu tim ljudima i oni ce za mene uvek biti veci heroji od bilo kog glumca , pevaca ili politicara

Normalno da je ovo sto radimo lame i to veoma lame i svi smo svesni toga , jednostavno samo pokazujemo albancima da smo tu , da se nismo zavukli ko misevi u rupe i da gledamo kako se oni igraju . Mali potez da bi im pokazali da jos uvek postojimo.

Brzo ce ovo proci, kao i uvek , i onda ce se svi vratiti obicnim poslovima codiranjem , pisanjem exploita i nalazenjem ranjivosti ....

Tako da ako mislite da smo mi stoka , olosh i nesto loshe ovoj naciji slobodno. Free county free opinion !!!
eliminator UJ CREW je offline   Odgovorite uz citat