Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 08. 2008.   #62
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Mislim da ono što ostali žele da ti kažu ukratko može da se sumira ovako:

Predstavljeni ste na isti način kao one holivudske glupače koje koriste mediji da dižu tiraže tabloidima, dignu malo frku "hakerski rat", "rat na internetu"... pa kada te sažvaću, onda te pljunu zajedno sa zelenom šlajmarom. Onda će doći neki znojavi političar sa debelim usnama, koji se bavi politikom jer je nesposoban da radi bilo šta drugo u životu, pa će on malo da vas pretura kroz svoje krljave zube.

Da li ti misliš da to čini dobro internetu u srbiji, kada takve gluposti čitaju domaćice i zastrašene ne smeju ni kompjuter da uključe, a da ne pričamo o mailu, samo čekaju da im iskoči neki čupavi haker čim urade skinu mail i da im uništi sve dragocene recepte koje čuvaju na kompjuteru. Pravi razvoj je popularizacija a ne elitizacija, ovo ne doprinosi popularizaciji ni malo.

Znaš koliko sam ja ljudi imao na sajtu koji imaju kreditnu karticu kojom mogu da plate, ali ne žele da je koriste jer su prestrašeni ovakvim pričama.

BTW, koliko je meni poznata hakerska subkultura, deface je u hakerskim krugovima kao klinac koji hoće da igra basket sa starijima. Puste ga malo, pa ga još i pale, sve u cilju ismejavanja i zajebancije. Priča tipa "znam da je lame, ali moramo..." mi je nejasna. Ako su već oni lame, i želite da pokažete da ste jači, uradite nešto jako a ne isto.

Niko tebe ne napada lično, nemoj da se vređaš ovim postovima, ljudi samo komentarišu događaj, akciju... kako god vi to nazovete.

Dobro, nije baš bilo "ukratko", ali nadam se da razumeš šta sam hteo da kažem.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" bluesman za poruku: