Tema: PHP vs RoR
Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 08. 2008.   #36
BrainDamage
Comfortably Numb
Professional
 
Avatar BrainDamage
 
Datum učlanjenja: 15.03.2007
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 237
Hvala: 13
4 "Hvala" u 3 poruka
BrainDamage is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za BrainDamage Pošaljite poruku preko MSN za BrainDamage Pošaljite poruku preko Skype™ za BrainDamage
Default

Citat:
Originalno napisao caboom Pogledajte poruku
@bNasty - pa ... ja sam nekako neodlucan imajuci u vidu "during the war..." mentalitet smalltalk community-a, ali sam manje neodlucan po pitanju avi bryant-ove stare ideje ruby-a koji se vrti nad smalltalk VM-om i onoga sto radi sa gemstone-om, osim po pitanju kompatibilnosti. seaside ima najbolji debugger "na web-u" i kontinuacije koje zapravo rade, ali nisam ubedjen da ce biti prihvacen van alpha-geek zajednice osim ako situacija po pitanju opensource smalltalk environment-a (i posebno ditch-ovanje ovog "environment"-a, ili bar ukalupljivanje u "moderni" devel cycle) postane manje tragicna, ili neko ne napise killer app sa serijom 5-minute-worth-work-being-done-in-5-minutes serijom screencast-ova.
Ja se izvinjavam sto upadam ovako "s neba" - je l' jos nekome trebalo malo vise vremena da razbistri sebi ovu poruku ili mi se danas kapiranje malo izlizalo?
__________________
[size=1]Don't go around saying the world owes you a living. The world owes you nothing. It was here first. - Mark Twain
BrainDamage je offline   Odgovorite uz citat