Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 09. 2008.   #16
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Slazem se sa tim da je selekcija jedan od najbitnih faktora da zaposleni budu efikasni i efektivni, ali naravno tu je i adekvatno dodeljivanje zaduzenja kako bi odgovoralo profilu profesije zaposlenog kao i interesovanju.

Sto se tice zabrana, nisu Facebook i Myspace jedini worktime wasteri. Svaki zaposleni treba da ima odredjeno vreme kao ventil na poslu a u to vreme bi trebalo da moze da radi sta god hoce (ne mislim bas bukvalno ), i takvi ventili ili "imam sat vremena da radim sta hocu" se mnogo vise isplati organizaciji na duze staze nego zabrane. Naravno u preostalih 7 sati na poslu treba da se radi ono za sta je neko placen.

Citat:
Originalno napisao Ivan Pogledajte poruku
Socijalne mreze su ok, al ne i na poslu, izuzev ako Vam posao ne zahteva (neko) istrazivanje na njima.
Ja bih uradio samo malu dopunu ovoga a to je da su socijalne mreze OK, ali ne na poslu, sem ako su vam posao socijalne mreze :-).

Btw. Ovo mi deluje kao neka rekurzija.

Dodacu samo da mislim da su iz svega ovoga najbolje prosli sam Facebook i Myspace. Izgubice 0.0000001% korisnika ali ce na drugoj strani dobiti nove korisnike kroz PR jer pretpostavljam da je dosta njih objavilo ovu vest pa su mnogi prvu put i culi za iste. Znam da je moj kolega juce dao izjavu za radio na temu ove diskusije.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 12. 09. 2008. u 14:36.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat