Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 09. 2008.   #19
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Pa i oni su ljudi... evo ja radim sat-dva-tri... pa napravim pauzu tako sto bacim pogled na forum. Zar ne bi bilo glupo da ja to isto zabranim ostalima? Osim toga, kakva je razlika da li ja pravim pauzu tako sto idem na fb ili idem ispred zgrade da pusim?

Slazem se da je to individualno i neki ljudi nemaju granicu, jednostavno takvim ljudima skrenuti paznju, ako ni to ne upali - nema sta da zabranjujes svima - taj covek nije za to radno mesto.

Ali, kao sto je glupo zabranjivati recimo FB, potpuno je glupo da kad god se okrenes vidis kako mu se trza ruka na Alt+TAB... to me dovodi do ludila iz nekoliko razloga: 1. zato sto ocigledno misli da si glup. 2. zasto se krije? 3. ima i treci ali ne mogu da se setim sada
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" bluesman za poruku: