Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 09. 2008.   #41
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ne bih rekao ne umemo nego ne možemo (a i to nije dobar naziv), a razlozi su višestruki.

Na kraju (što bi rekli bottomline je da) se sve svodi na to da do sada ovde nije bilo para za neka isplativa velika i ozbiljna uloganja (para, vremena, energije...).

Jedan iole ozbiljan američki sajt troši po 200-400 USD dnevno za marketing, to je za ovo tržište prosto neisplativo jer sajt okrenut srpskom tržištu (pa i malo šire) jednostavno ne može da zaradi toliko da se isplati toliko ulaganje.

Ja sam za marketing jednog sajta potrošio 3600 USD samo u jednom danu i tu u prvoj nedelji postojanja. Već sam dobio nalog da nastavim istim tempom. Ko ovde može i želi da uloži toliko novac i zbog čega?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat