Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 10. 2008.   #31
Eniac
troll mode
Wrote a book
 
Avatar Eniac
 
Datum učlanjenja: 06.09.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.034
Hvala: 56
69 "Hvala" u 46 poruka
Eniac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Eniac Pošaljite poruku preko MSN za Eniac Pošaljite poruku preko Skype™ za Eniac
Default

opet ja

@Istok

jeste moguce ali trebate ljudima staviti do znanja da vas sajt postoji , sto zahteva posvecenost jurenju klijenata, male su sanse da ce oni doci sami da se oglasavaju, jer jednostavno web im ne pada na pamet kao kanal kroz koji mogu da se oglasavaju. Svest o oglasavanju na Internetu je u Srbiji jos uvek mala, ili losa (tipa ajmo svi da se oglasavamo na Facebooku, prodajem prasice, i video sam da moj sin visi na tom tamo sajtu sta je 5$ dnevno )

Sto nas dovodi do druge situacije zvane rado vidjen aka kompleksi vise vrednosti aka dacu 3000 eur za reklamu koja ce se jednom pojaviti na TVu jer ce zaposleni i rodbina pricati dobro o meni i ako to nema nikakve veze sa mojim poslovanjem.

No, slicna ideja Istokovoj je meni pala za sajt Ivanjice. Ivanjica je opstina koja je nije bas na nogama, ali verujem da svako moze da da 1000 din mesecno za reklamu. Ako odradimo tako sajt da moze da ispromovise odredjene privredne subjekte u gradu, to bi nam omogucilo nekoliko 10tina prihoda od 1000 din sto pokriva vecinu troskova koje ce sajt imati (mislim na ljude iz grada koji ce fotkati desavanja i unositi s vremena na vreme vesti). E sad, sumnjam da se od ovoga moze zaraditi... Da, ja mislim da ce ovaj sajt biti isplativ u smislu da cu moci da platim ljude da mi stavljaju content na sajt, za sta cu im zauzvrat dati nesto novca i promociju njihovih delatnosti, ali sumnjam da cu od ovog zaraditi. No o svemu ovome par meseci po pokretanju sajta
__________________

eniax.net - malo pišem
@eniac - puno tvitujem

Poslednja izmena od Eniac : 18. 10. 2008. u 11:26.
Eniac je offline   Odgovorite uz citat