Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 10. 2008.   #32
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Eh da, da malo odem i u offtopic (mozemo naravno otvoriti novu temu mada mislim da smo o tome vec nasiroko raspravljali). Ja sam nazalost zbog porodicnih problema (sa cime je dosta ljudi i ovde upoznato) morao da se jos neko vreme primirim i ostanem u toj "one man show" shemi. S tim u vezi meni status preduzetnika/pausalca savrseno odgovara, zero smaranje sa knjigovodjstvom, kad mi legne novac napisem na blanko nalogu (do 100k din) i podignem, bez pravdanja, putnih naloga ... itd. itd. Iskreno bas me zabole da li me neka firma odadve smatra velikim, to mi je totalno nebitno jer uopste i ne radim sa firmama odavde. Verujem da nisam jedini sa ovakvim stavom, ali sam opet otvorenih shvatanja da totalno nisam u pravu ali hajde da za tu raspravu (ako ima zainteresovanih) otvorimo novu temu.

Btw, mozda je tebi Dragane promaklo, ja nisam pokusao da otvorim cc za agenciju, vec za sebe licno (u tome i jeste stvar koja me je toliko iznervirala). Realno ima razlike, mogli su malo da bace pogled na moje licne racune (imali bi sta da vide) no dobro.
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat