Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 11. 2008.   #12
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Koliko ljudi koristi firmin auto svakodnevno, pa ne mogu da verujem da svaki dan moraju da uzimaju putni nalog. Možda imaju neki trajni nalog i to je to...

Ne znam koliko je adekvatno mišljenje MUP-a, jer oni da znaju da tumače dobro zakon ne bi ni tražili putni nalog ako nije potreban. Verovatno je najpametnije pročitati sve one članove i stavove koje su ti poslali u obrazloženju pa sam zaključiti šta je zapravo ispravno.

To obično važi za sve one priče "knjigovođa mi rekao ovo, knjigovođa mi rekao ono", obično u zakonima piše nešto treće...

Ja još uvek nemam taj problem, mada planiram da u skorije vreme uzmem auto na agenciju, tada će me verovatno sve to više interesovati pa ću pročitati šta piše u zakonu, ali nema šanse da popunjavam nalog svaki dan.

Ignoratia iuris nocet
mileusna je offline   Odgovorite uz citat