Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 11. 2008.   #130
djoca
kockar
Qualified
 
Avatar djoca
 
Datum učlanjenja: 28.09.2005
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 146
Hvala: 51
83 "Hvala" u 20 poruka
djoca is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za djoca
Default

Sto se kocke tice jedva cekam da vidim tu revolucionarnu ideju koju imas...mislim, nemoj da me shvatis pogresno, volim da vidim da bilo ko od nasih ljudi uspe da napravi bilo sta respektabilno na bilo kom trzistu, ali mi je malo muka od tih revolucionarnih ideja u najavi. Secam se price o nekom sajtu za poslove koji je bio revolucionaran i imao je cudo stvari koje niko nikad nije imao.
Sto se same industrije tice, znam par stvari o tome, igrom slucaja, i mogu ti reci da ulazak tu nije vise tako jeftin. Pre 7 godina, kad sam ja poceo sa FreeBetting-om, bilo je lakse. Danas je potrebno prilicno para da bi se doslo do pozicije za koju mi deluje da mislis da je lako ostvarljiva. Sajtovi koje pominjes imaju otprilike izmedju 15 i 25 hiljada unikatnih dnevno i oko 150.000 mesecni reach. Ako dostignes 1000-2000 unikata dnevno, mozes u perspektivi da racunas uz dobre revenue share modele oko 500 evra mesecno u proseku. Naravno, odokativno krajnje jer mnogo zavisi od toga odakle je gro posete. UK poseta je odlicna ali za bilo kakav uticaj na tom trzistu pripremi se na sto bolji sadrzaj na engleskom, ali je poseta iz Zapadne Evrope prilicno sirok pojam. Ne zaboravi da u vecini Evropskih drzava imas drzavni monopol na igre na srecu i nije nimalo lako kockati se online te vecina ljudi zbog prepreka odustane. Takodje, u Evropi je prosecni bet prilicno mali. Najjace trziste je Amerika i Kanada, a tu malo jebucka Busov zakon o zabrani online kockanja. Dobro trziste, cesto mnogo bolje od 'Zapadne Evrope' je upravo Istocna Evropa, naravno bez Balkana za sad, pa razmisli i o tome.

Ne zelim da te obeshrabrim, taman posla, zivim od toga i ja i jos nekolicina ljudi koji rade sa mnom, ali cisto zelim da te obavestim da nije bas limunadica. A zbog krize se ne sekiraj, nema finansijske krize koja ne pogoduje kocki, cak stavise.
djoca je offline   Odgovorite uz citat