Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 11. 2008.   #166
Vladimir Rodic
Webeloper
Professional
 
Avatar Vladimir Rodic
 
Datum učlanjenja: 19.10.2006
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 348
Hvala: 136
33 "Hvala" u 24 poruka
Vladimir Rodic is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Vladimir Rodic
Default

Citat:
Originalno napisao podgoričanin Pogledajte poruku
Eto prazna priča, vidi se da nijesi pohvatao konce teme, mozak ti nije dovoljno sazrio, jer imaš 14 godina.

Sad više ne sumnjaš da sam dobro diskutovao u vezi revenue share ali sam morao da stavim par citata, jer si sve zaboravio iz ove teme?
Dobro, od četrnaestogodišnjaka se ne očekuju neki kapaciteti. Od četrnaestogodišnjaka se očekuju samo provokacije.
Znaci neverovatno je da si se registrovao na ovaj forum i poceo da napadas coveka koji hoce da ti pomogne i pises mu ovakve stvari bez da ga poznajes. Ako nista on trosi svoje vreme da ti kaze neke stvari a ti ne da ne postujes to vec se se*es na to.

Citat:
Originalno napisao podgoričanin Pogledajte poruku
Ljut si što ti ne napišem koja mi je ideja? Neka si, neka si, zdravo je to.
Jasno sam rekao da ništa ne znam, osim što znam da imam dobru ideju. Ne znam kako sam prepotentan, kad sam fino napisao da nemam pojma kako funkcioniše taj biznis, kako se pravi sajt, kako se zarađuje od mnoštva posjeta???
Ne znas nista a neces da saslusas sta ti ljudi govore a sto je jos tuznije neces ni sam da se potrudis da nadjes odgovore. Prepotentan si jer ti ljudi objasnjavaju kako sistem funkcionise i to ti je to TACKA a ti pricas kako je to glupo i nema smisla i "ubijas glasnika"

NEVEROVATAN SI LIK ! PROSTO NE VERUJEM DA TROSE LJUDI VREME DA TI OBJASNE ISTA !
__________________
Before you criticize someone, walk a mile in their shoes.
By the time they get angry you're a mile away and you've got their shoes!
Vladimir Rodic je offline   Odgovorite uz citat