Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 11. 2008.   #193
Peca
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 02.10.2006
Lokacija: Niš
Poruke: 1.618
Hvala: 263
275 "Hvala" u 104 poruka
Peca će postati "faca" uskoroPeca će postati "faca" uskoroPeca će postati "faca" uskoro
Default

@Markok
B92, koji pominjes, i dalje ima svoju primarnu nishu - vesti, i od nje ne odstupaju.
oni samo oko te nishe grade druge servise [blog, forum...], ali i dalje su vesti ono sto je glavna stvar na b92.

drugo, b92 nije poceo sa svim tim servisima odjednom, vec ih je lagano dodavao, kako je sajt raso.
dakle, nije bilo "dodjite kod nas - imamo sve" [btw, zato i mislim da je b92.fm pukao, ponudiii su ljudima dva'es stvari odjednom, pa coveku prosto postane natrpano i konfuzno], vec su ponudili glavnu stvar - vesti, i zatim godinama [naglasavam godinama] navikavali posetioce na dodatne [naglasavam dodatne, u smislu 'sporedne'] servise, pa su se ljudi lagano navikavali na to 'dodatno'.

pricam samo na osnovu nekog svog iskustva i 'ukusa'.
ja sam recimo posle 15 sec boravka na tvom sajtu rekao 'ovo je previse za mene', i ugasio sajt.
naravno, pricam ti sve ovo iz najbolje namere, ovo je kao feedback od poestioca, kako bi sto vise misljenja cuo.

mozda uspes da sve to lepo organizujes... ko zna.

ovo je samo moje misljenje i stvar ukusa... i uvazavam potpuno i tvoje misljenje.

samo sam savetodavno prokomentarisao... ja sam skeptik da ce koncepcija 'sve na kup' poleteti.
i nadam se da gresim
__________________
Vesti | MyCity | Igrice | Zaštita od virusa

Poslednja izmena od Peca : 19. 11. 2008. u 00:54.
Peca je offline   Odgovorite uz citat