Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 01. 2009.   #21
Milos Vukotic
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar Milos Vukotic
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Lokacija: Neđe ođe...
Poruke: 1.197
Hvala: 339
688 "Hvala" u 178 poruka
Milos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao Dragan Varagić Pogledajte poruku
Najbitniji detalj u celoj priči je da u poslednjih nekoliko godina samo studiranje da bi se dobila diploma je toliko jednostavno da se ne isplati ne završiti nešto.

Pričao sam nedavno sa jednim profesorom fakulteta koji mi je rekao sledeće: više cenim šestice koje su studenti dobijali do kraja devedesetih, nego većinu desetki koje se sada dobijaju...
Ovo je živa istina, ali opet nisam siguran što je bolje:
Npr. moja generacija na ETF-u morala je makar mjesec dana spremati Matematiku 2 iz nekoliko zbirki zadataka (pisanih na ruskom jeziku, famozni Berman i Demidovič) da bi dobila tu šesticu i garantujem da smo u trenutku polaganja ispita poznavali materiju sto puta bolje nego današnji "bolonjci". Avaj, pitanje je samo koliko je tog tadašnjeg znanja nama ostalo u glavi... Realno, sad o struji znam samo da se ne smije stavljati prst u utičnicu
__________________
Чак Норис може да си ги врзе врвките на чевлите со стапалата.
Milos Vukotic je offline   Odgovorite uz citat