Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 02. 2009.   #21
flash_back
Banned
Professional
 
Datum učlanjenja: 23.04.2006
Lokacija: BG
Poruke: 270
Hvala: 11
9 "Hvala" u 5 poruka
flash_back is on a distinguished road
Default

evo pa da i zakljucim za kraj

sve izgubljene fajlove sam uspesno povratio sa File Scavenger Data Recovery programom, ako neko nekada zapadne u slicnu nevolju neka ne gubi vreme sa ostalim programima vec neka se odmah baci na ovaj fantastican alat mene je ovaj put spasao i pronasao najbitniji .rtf fajl i manje bitnih 95% mp3 fajlova

jedina mana programa je u tome sto nema default pretragu svih fajlova, vec u jednom trenutku moze da se vrsi pretraga samo za odredjenu extenziju.. no doduse to ne predtavlja problem onome ko zna sta trazi

od ostalih programa jos bih pomenuo i Active UNDELETE alat, koji se takodje dobro pokazao, doduse ipak ne moze da parira File Scavenger alatu jer nije uspeo da pronadje .rtf dokument (koji je bio cilj ove portage) a i od mp3 muzike spasao je svega 20-30% fajlova sto ga svrstava na drugo mesto...

trece mesto je prazno jer i ako sam probao oko ~30 alata do sada samo su dva predhodno navedena uspela da pronadju fajlove posle dva full i quick formata i posle dva gazenja novim OS-om...

zakljucak: nikad nemojte da ostavljate vazan back-up za "sutra" kao ja i pored back-up particije i drugog back-up diska nisam nasao za shodno da back-upujem vazan .rtf fajl i na kraju sam izgubio oko 100-120h u potrazi za istim!

edit: bitnio je da se trud isplatio

Poslednja izmena od flash_back : 08. 02. 2009. u 00:21.
flash_back je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" flash_back za poruku: