Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 02. 2009.   #6
treety
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 16.01.2009
Poruke: 40
Hvala: 2
6 "Hvala" u 5 poruka
treety is on a distinguished road
Default

Ime odlicno, samo cini mi se da je vec je bilo postova da je SEO-wise bolje da je pisao kupovina-u-leskovac, jesam li u pravu?

E sad komentar da je predugacko, hm? polovniautomobili, takodje 17 karaktera, kako to funkcionise?

Padez takodje nije bitan, ne-leskovcanima upada u stereotip leskovackog govora, a leskovcanima dodje prirodno da tako kazu, ili sad ja ovde padam na stereotip.

Leskovac, mislim da je torbica dao najbolje resenje, originalni, prirodni, bez aditiva proizvodi iz Leskovca. Opasna zona su mleko i preradjevine i meso i mesne preradjevine (mada za ovo drugo, mislim da uskoro nece biti problema, posto su svi morali da uvedu HACCP standard, pa samo ako se resi ovo sa EU i to ce da pici). Ali proveri neke proizvodjace.

A sad paz sto je google cudo, u sred tvoga Leskovca ajvar spreman za EU, jos samo da ga ti ponudis online.

Povezi se sa ovima, prodaj im asp, pgp rts tehnologije, sto rece neko pre, a od njih kupi veze sa ovim projektima sto im finansiraju strancii kreni da prodajes u inostranstvo.

Poslednja izmena od treety : 14. 02. 2009. u 00:25.
treety je offline   Odgovorite uz citat