Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 02. 2006.   #32
Zero-Cool
profesionalac
Qualified
 
Avatar Zero-Cool
 
Datum učlanjenja: 13.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 185
Hvala: 9
16 "Hvala" u 12 poruka
Zero-Cool is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Zero-Cool
Default

Nisam se na vreme ukljucio pa nisam mogao da vidim radove, ali bi morao da dodam da je nemoguce porediti dva foruma, a narucito ne ES sa DPT, to je prosto ne cuveno.

ES je forum koji zasluzuje samo jednu vrstu pohvale, a to je da je on jedan od najvecih nasih foruma sa velikom pokrivenoscu tema, ogromnim brojem clanova i sa velikim brojem korisnih tema (koje su pisane mnogo davno), i na kraju sa ogromnim brojem gluposti i novice pitanja koji se i dan danas pisu.

Na drugoj strani DPT se moze pohvaliti suprotnostima u odnosu na ES, a to je da nije jako velik forum, da ima okupljenu elitu (nije bitan kvantitet bitan je kvalitet, ja uvek od toga krecem) i da se stvarno razmatraju jako korisne stvari.

Tema je bila dobro zamisljena ali jednostavno forumi nisu dobro zamorce za taj projekat, kao sto neko rece sto ne uzeste malo da pogledate portale, oni su ionako ovih dana jako zanimljivi, pa ste svoja misljenja mogli proslediti upravi telekoma (to bi vam ja sredio) da vide za sta su bacili pare.

I kad tako nesto radite bilo bi dobro da poredite, jedan nas i jedan komsijski (bilo koje komsije) da se vidi sta mi imamo a sta imaju drugi.
__________________
Mess with the best die like rest!!!
Zero-Cool je offline   Odgovorite uz citat