Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 02. 2006.   #36
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Glede ES Vs. DPT priče ... tacno je da su DPT oformili ljudi koji su bivsi modovi na ES-u (Bluesman, Degojs, DT, moja malenkost ...), ljudi koji su se u jednom trenutku zasitili ES-a (svako na svoj nacin) i pozeleli da rade nesto drugacije. Ja sam recimo napustio ES onda kada sam provalio da ne mogu ni 1% da uticem na put kojim on ide. No svejedno, i dan danas sam ponosan na moje delo tamo (vidim da je moj PHP FAQ jos uvek TOP tema a takodje, i dan danas ES ucitavam gotovo svakodnevno, iako nazalost retko kada nadjem nesto zaista zanimljivo za procitati (tj. nadjem, ali ga trazim u moru drugih tema a odnos je reda velicine 1 / 100).

Porast broja korisnika neminovno donosi pad kvaliteta. Kada se to desilo na ES-u, desilo se naglo, toliko naglo da su pojedini ovde vristali za promenama, ali vecina je bila gluva. Nadam se samo da se to nece jednog dana desiti i ovde.
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat