Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 02. 2006.   #5
Pedja
Predrag Supurović
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 24.01.2006
Lokacija: Užice
Poruke: 791
Hvala: 3
200 "Hvala" u 12 poruka
Pedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished roadPedja is on a distinguished road
Default

Negde sam video alate koji prikazu sajt onako kako ga Google vidi a u sustini to je uklanjanje HTML koda i pretvaranje stranu obican tekst. Zadrzi linkove, alt, H* tagove i slicne elemente koji su mu bitni za indeksiranje. Prema tome, nemoj da se brines o suvisnom kodu, jer ga Google ignorise.

Gledaj da description bude sto blize pocetku stranice, naslov strane treba da bude u <TITLE> u zaglavlju a u tekstu opet sto blize vrhu, a i meni bi trebao da bude odmah tu negde.

Ispostuj dovre savete sto se tice SEO da imas sto vise tekstualnih elemenata, al tagove i ostalo i to je sve.

A najvaznija stvar je da imas dosta informacija na sajtu. Optimizacija obezbedjuje da Google lako prepozna sta je sta na sajtu, ali ti rejting donosi dobra posecenost, a ona je uslovljena sadrzajem.

I nikad nemoj da informativnost, preglednost i lakocu pristupa zapostavljas u korist bilo cega drugog.

Savet da prvo napravis sajt, a posle radi SEO je sasvim na mestu, dok si pocetnik. Kasnije ces vec i sam, dok radis sajt, znati sta treba da radis radi SEO.
Pedja je offline   Odgovorite uz citat