Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 02. 2006.   #66
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Sam si rekao da je dosta ljudi sa Es-a doslo ovde, cak si i ti kao osnivac DPT bio moderator dosta dugo na ES-u. Na ovo sam mislio kada sam rekao razvodnjavanje. jednostavno kada imas ljude koji pisu na dva foruma i usput od njih ocekujes kvalitet i kvantitet u tome onda je to trosenje ljudskih resursa koji su , slozices se, osnovni resurs svakog foruma.
Vidi, ja mislim da je vece rasipanje resursa citanje ili samo listanje 2000 beskorisnih tema.

Znao sam da ces ovo:
Citat:
Eto, znaci glavni razlog je taj. Nevidim zasto je tebi recimo to smetalo? decko je moderator nekog foruma, taj forum nema veze sa tvojim interesovanjima, tako da neshvatam sta je tu bio problem. Ako i sam kazes da te interesuju usko strucne teme nevidim zasto je bio problem da ostanes mod i uredjujes forume koje te interesuju bez da se obazires na gazdu i ljude koji nemaju veze sa tvojim forumima tj. forumima koji su predmet tvog profi interesovanja.
da izvuces iz konteksta.

smeta mi posto decko nema pojma (to nije greh po defaultu, ali je greh ako takav postane moderator, zamisli da dovedem ja svog sina da postane profesor na univerzitetu) i 100% njegovih postova je off topic i nema veze sa onim sto radi. I smeta mi da me prozivaju, odnosno da me stave u isti kos sa njim kada klinci prepricavaju "es moderatori su neznalice", i sprdaju se na racun moderatora. Ja sam imao prilike da pricam sa mnogima, jer sam bio u takvoj situaciji... vecina studenata su govorili "nije valjda da ides na ES - tamo su moderatori slepci". Sorry, ako tebu ne smeta, meni smeta da me neko zove slepac zbog par klinaca koji su zasluzili titulu zato sto su "dobri momci" a nemaju pojma ni koja tema treba da se premesti u koji forum jer i ne razumeju o cemu se govori.

Ja nisam zbog toga otisao, zaviri u es_mods, tamo je mesecima izlagano sta mi se ne svidja i zbog cega cu da odem, sto sam na kraju i ucinio (naravno, ako nije obrisao, po obicaju).

Da ne bude da te prozivam, kukas na mali broj tema na nekim forumuma, koliko se secam - ti si trazio da se otvore ti forumi? Zasto sada ne pises u njima?

Ali, hajde... ne zelim da upropastim na kraju jedan od najlepsih dana u mom zivotu.

Have fun
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat